O nas

Departament Egzekucji Przemysław Kruk sp. j. - Historia firmy

Firma windykacyjna, która została założona w 2001r. pierwotnie nosiła nazwę Centrum Inkaso s.c. W 2015r. dokonaliśmy zmiany formy prawnej przedsiębiorstwa i zmieniliśmy nazwę na Departament Egzekucji Kruk sp.j. Obecna nazwa spółki to Departament Egzekucji Przemysław Kruk sp.j. Naszą działalność opieramy na trzech filarach: skuteczności, uczciwości i elastyczności. Nasze usługi gwarantują profesjonalizm oraz pozwalają przedsiębiorcą zaoszczędzić czas i skoncentrować się na głównej działalności firmy. Współpracując z naszą firmą możesz być pewien, że zyskasz.

Skuteczność
Jesteśmy skuteczni, ponieważ wiemy, że osiągnięcie sukcesu w windykacji zależy od konsekwencji w działaniu i doświadczonego zespołu. Dzięki wielu lat działalności wypracowaliśmy sprawdzone metody, które łączymy z nowoczesnymi technikami windykacji. Najlepszymi dowodami naszej skuteczności są opinie klientów potwierdzające ich zadowolenie.

Uczciwość
Oferujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy. Każdy z naszych klientów posiada stały dostęp do informacji o postępowaniach w jego sprawie. Ponadto jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dlatego też sponsorujemy lokalne inicjatywy charytatywne i sportowe.

Elastyczność
Rozumiemy, że każda sprawa windykacyjna wymaga różnego podejścia, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Nie pozwalamy sobie na rutynę i schematyczność. Ważne jest dla nas ciągłe doskonalenie i podążanie za potrzebami klienta.

Szybki kontakt

imię i nazwisko
telefon
email
temat
wiadomość